Pokládka a montáž podlah

Provádíme pokládku plovoucích a všech ostatních typů podlah, technologickou přípravou podlah před vlastním pokládáním a další související truhlářské práce. Individuální a vstřícný přístup k zákazníkovi je u nás samozřejmostí a není rozhodující, zda potřebujete položit jeden nebo sto metrů, ani zda si podlahu koupíte od nás nebo jste si ji pořídili jinde.

Poradíme Vám a vypracujeme pro Vás kompletní kalkulaci cen, protože nejspokojenější zákazník je takový, který zná konečnou cenu bez dalších přirážek ještě před začátkem zhotovení zakázky.

Rozsah nabízených prací

Pokládáme masivní palubkové podlahy i kamenné dlažby. Není pro nás problémem položit složité zámecké vzory parket. Obkládáme stěny či stropy interiérů palubkovými nebo kazetovými obklady. Součástí prací jsou veškeré finální práce jako lištování, tmelení, broušení a v neposlední řadě pečlivé provedení atypických míst jako jsou problematické spoje, prahy, rohy, rádiusy atd. Repasujeme také staré podlahy.


podlahy

plovoucí podlahy, dřevo


plovoucí podlahy, laminát


koberce


pvc


renovace

parkety


schody

dřevo


plovoucí podlaha, laminát


terasy

dřevo


plast


podlahy magnum

katalogové promo fotografie


hlavní produktová řada


kolekce rošád


mořená kolekce


drásaná kolekce


exotická kolekce


kolekce thermo


extrémní podlahy


podlahy quick•step

katalogové promo fotografie


produktová řada castello


produktová řada palazzo


produktová řada villa


Konzultace, zaměření místností, zpracování rozpočtu

Poradíme Vám s koupí podlahy i s přípravou na pokládku. Provedeme zaměření Vaší nové podlahy přímo u Vás a to bezplatně. Řekneme Vám co všechno potřebujete, kolik toho potřebujete a kolik za to zaplatíte. Tyto ceny jsou typicky konečné, bez dalších přirážek.

V dnešní době může jen málokdo plýtvat svým časem, o to více v pracovní dny. Kvůli nám si dovolenou ale brát nemusíte, přijedeme kdykoli. Ráno, večer, v pondělí nebo o víkendu. Přizpůsobíme se Vašim možnostem, nechceme abyste se Vy přizpůsobovali nám. A domluvené termíny dodržíme.